Informace k pobytu  -  Další pobyt s Čipery!!!

Sečská přehrada - Kraskov 5. 8. – 9. 8. 2020 

Program pro děti, maminky, tatínky i třeba babičky. U nás si každý najde to své.

Termín: 5. 8. – 9. 8. 2020

Lokalita: Hotel Kraskov - Sečská přehrada, ChrudimskoDalší z našich pobytů s týmem Čiper z Ráje. Léto v bezprostřední blízkosti Sečské přehrady! Užijte si vodní radovánky v přírodním koupališti vodní nádrže Seč. Tyto pláže patří k nejvíce navštěvovaným místům této rekreační oblasti. Vedle překrásného pohledu na vodní plochu s dominantou zříceniny hradu Oheb a ostrovem.

Samozřejmě náš stálý program Vás nemine ani v létě. Úžasná Denisa Rosolová Helceletová se postará o Vaši kondici i v parném létě a o to příjemnější bude odpočinek a relax v místním hotelovém bazénu, při masáži nebo na zaslouženém zmrzlinovém poháru na místní terase. Váš čas jen pro sebe si opět budete moci dopřát díky našemu týmu, který se postará o vaše děti, zatímco budete trénovat nebo relaxovat. Náš dětský program je neměnný, budeme plavat, sportovat, hrát divadlo, zazpíváme si, procvičíme angličtinu, zatančíme na diskotéce a jako novinku jsme si pro Vaše děti připravili dětskou jógu, která zklidní i ty nejdivočejší ratolesti. 

Pro Váš pobyt jsme tentokrát vybrali Hotel Kraskov, kde jsme našli přátelskou atmosféru a všestranné využití. Můžete se těšit na venkovní i vnitřní bazén, neomezené wellness, 2x whirlpool, sauny, páry, odpočinkovou zónu, fitness centrum, indoorové hřiště, venkovní i vnitřní stolní tenis, kulečník, tenisové kurty, beach bowlingové dráhy a mnoho dalšího. Pokud se budete chtít opravdu rozmazlovat, dopřejte si z široké nabídky masáží a kosmetických procedur, kde jsme pro Vás vyjednali slevu 10%.


Ceník:

Dospělý 7 890,- pobyt s plným programem a polopenzí


Dětská cena 3 – 12 let 5 270,- pobyt s plným programem a polopenzí

Dětská cena 0 – 3 let 2 400,- pobyt s plným programem  a polopenzíPro více informací se nám nebojte napsat.

Rezervaci můžete uskutečnit telefonicky ( 739 660 912) , emailem ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) nebo vyplněním poptávkového formuláře níže.

Těšíme se na Vás.

 


Storno podmínky:

Do 30 dní před příjezdem bez storno poplatků - manipulační poplatek -500Kč

30 – 14 dní před příjezdem storno poplatek ve výši 50% ceny pobytu

14 – 0 dní před příjezdem storno poplatek ve výši 100%  ceny pobytu

Přihláška

Pro přihlášení využijte tento poptávkový formulář.