Informace k pobytu  -  letní pobyt s Čipery!!!

Rychnov nad Kněžnou – Orlické hory 15. 7. - 19. 7.2020

I DOVOLENÁ S DĚTMI MŮŽE BÝT DOVOLENOU

Termín: 15. 7. - 19. 7.2020

Lokalita: Hotel Studánka, Rychnov nad Kněžnou – Orlické hory

Další z našich pobytů s týmem Čiper z Ráje! Objevili jsme pro Vás jedinečné místo těsně pod Orlickými horami. Místo jako stvořené pro odpočinek a doplnění energie v srdci přírody, kde neuslyšíte nic jiného než šumění lesa či ptačí zpěv. Místní tichá a panenská krajina je jako balzám na duši. Kromě klidu a úžasné přírody na vás čeká opět náš program.

Pro dospělé v režii vicemistryně Evropy Denisy Rosolové Helceletové, která zkontroluje vaši kondici, a společně můžete zapracovat na správné technice tréninků. Pokud chcete jen odpočívat a relaxovat, čeká na Vás moderní wellness v ceně a sleva 10% na relaxační procedury. Radost uděláme i mužům. Místní pivní stezka a cyklostezka jsou skvělou volbou, jak udělat něco pro své zdraví, přitom se náramně pobavit a na chvíli zapomenout na každodenní starosti.

Náš dětský program je neměnný, budeme plavat, sportovat, hrát divadlo, zazpíváme si, procvičíme angličtinu, zatančíme na diskotéce a jako novinku jsme si pro Vaše děti připravili dětskou jógu, která zklidní i ty nejdivočejší ratolesti.
Hotel Studánka nabízí půjčení kol, koloběžek, můžeme domluvit půjčení motokár a čtyřkolek. Využít můžete multifunkční hřiště, workoutové hřiště, minigolf, zahrát si bowling nebo si jen lehnout na lehátko, vyndat knížku a poslouchat to ticho…


Ceník:

Dospělý 7 940,- pobyt s plným programem a polopenzí

Dětská cena 6 – 12 let 7 240,- pobyt s plným programem a polopenzí

Dětská cena 3 – 6 let 6 640,- pobyt s plným programem a polopenzí

Dětská cena do 3 let 4 800,- pobyt s plným programem a polopenzíPro více informací se nám nebojte napsat.

Rezervaci můžete uskutečnit telefonicky ( 739 660 912) , emailem ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) nebo vyplněním poptávkového formuláře níže.

Těšíme se na Vás.

 


Storno podmínky:

Do 30 dní před příjezdem bez storno poplatků - manipulační poplatek -500Kč

30 – 14 dní před příjezdem storno poplatek ve výši 50% ceny pobytu

14 – 0 dní před příjezdem storno poplatek ve výši 100%  ceny pobytu

Přihláška

Pro přihlášení využijte tento poptávkový formulář.